CM8 - 16in, Cast Aluminum, Gloss Gunmetal, 16X7.5, 4X100/4.25, 25mm, 194933169788, 194933169788
No reviews yet Write a Review
SKU:
CDWMR15767508425
UPC:
OEM:
MR15767508425
Model:
CM8
Finish:
Gloss Gunmetal
Material:
Cast Aluminum
Diameter:
16in
Size:
16X7.5
Bolt Pattern:
4X100/4.25
Offset:
25mm
Order by 2:00 PM for same-day processing.
Any orders placed after this time will be processed the next day.
Window Regulator
Features:
  • Diameter: 16in, Model: CM8, Finish: Gloss Gunmetal
  • Lug Count: 4, Material: Cast Aluminum, Bolt Pattern: 4X100/4.25, Load Rating: 1200lb
  • Offset: 25mm, Backspace: 5.23in, Bore: 72.56mm, Weight: 17.99