R188 TUF-R - 19in, Cast Aluminum, Satin Silver, 19X9.5, 5X4.25/120, 25mm, 194933105939, 194933105939
No reviews yet Write a Review
SKU:
CDWR18819952325
UPC:
Diameter:
19in
Size:
19X9.5
Bolt Pattern:
5X4.25/120
Offset:
25mm
Model:
R188 TUF-R
Finish:
Satin Silver
Material:
Cast Aluminum
Out of stock
Out of stock
Window Regulator
Features:
  • Diameter: 19in, Model: R188 TUF-R, Finish: Satin Silver
  • Lug Count: 5, Material: Cast Aluminum, Bolt Pattern: 5X4.25/120, Load Rating: 1600lb
  • Offset: 25mm, Backspace: 6.23in, Bore: 72.56mm, Weight: 31.1